Ak chcete vždy vedieť, čo v Malom Berlíne či mimo neho chystáme, prihláste sa na elektronický odber noviniek prostredníctvom e-mailu. Približne každé dva týždne vám príde e-mail so zoznamom pripravovaných podujatí aj so základnými informáciami a krátkym popisom.

Na posielanie newslettrov používame službu MailChimp od spoločnosti The Rocket Science Group, LLC d/b/a MailChimp, a Georgia limited liability corporation. Ide o šikovný a hlavne bezpečný online nástroj pre tvorbu pekných e-mailov. MailChimp pre nás zbiera a spracúva osobné údaje v súlade so Všeobecným nariadením na ochranu osobných údajov (General Data Protection Regulation), ktorú v roku 2017 prijala Európska únia. Úplné podmienky zberu a uchovávania osobných údajov si môžete prečítať na stránke mailchimp.com/legal/privacy.

Z odberu sa môžete odhlásiť kedykoľvek, na konci každého e-mailu je na to priložený link.

* povinné pole

Kultúrne centrum Malý Berlín použije informácie, ktoré ste do formulára vložili, na zasielanie noviniek a marketingových informácií vo forme newslettera. Potvrďte, prosím, že si želáte dostávať newsletter Malého Berlína:

Email Marketing Powered by Mailchimp